Otomatik temizlenen kuru karışımlar manyetik ayırıcısı

Gevşek karışımlar için çift taraflı manyetik ayırıcı  (MSV PO)

Gevşek karışımlar için çift taraflı manyetik ayırıcıOtomatik temizlenen manyetik ayırıcı manyetik metal kirleri ayırmak amacıyla kullanılır. Genelde kapasitesi saate 150 ton,  giriş boyutları 250x250, 400x400 ve 500x500 olan üç tipi sunmaktayız.

Manyetik ayırıcının temizlenmesi

Gevşek karışımlar için çift taraflı manyetik ayırıcıOtomatik temizlenme yöntemi ise malzemenin manyetik ayırıcının orta kısmından akarken ayarlanmış zaman diliminden sonra toplanmış metal kirlerin sol veya sağ taraftaki boşaltma hunisine götürülmesinden ibarettir (bkz. aşağıdaki animasyon). Bunun büyük avantajı temizlemek için malzeme akımı durdurmaya gerek olmamasıdır.

Her müşterimize maksimum ilgi göstermekteyiz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak isteğe göre üretiyoruz. Ayırıcılar ile ilgili arzımız için başvurunuz

Bu ürünü şirketimiz geliştirip üretmektedir. Montaj ve servis eğitimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Çift taraflı ayırıcının temizlenmesinin animasyonu

Çift taraflı ayırıcının temizlenmesinin animasyonu

Gevşek karışımlar için tek taraflı manyetik ayırıcı (MSV PO J)

Gevşek karışımlar için tek taraflı manyetik ayırıcıBu manyetik ayırıcı manyetik metal kirleri ayırmak amacıyla kullanılır. Yegâne boru temizleme yöntemi sayesinde yukarıda belirtilmişçift taraflı ayırıcına zarar verebilen 5 mm’den daha küçük metal kirleri de ayırmak mümkündür. Önemsiz olmayan bir unsur daha az mekân ihtiyacıdır.

 

Manyetik ayırıcının temizlenmesi

Gevşek karışımlar için tek taraflı manyetik ayırıcıBu tip ayırıcının otomatik temizlenmesinin yöntemi ise malzemenin manyetik ayırıcının yan kısmından akarken ayarlanmış zaman diliminden sonra toplanmış metal kirlerin diğer taraftaki boşaltma hunisine götürülmesinden ibarettir. Manyetik boruların temizlenmesi paslanmaz boruların hareketiyle gerçekleşir ve metal kirleri yandaki boşaltma hunisine götürülür.

Manyetik boru hareket ettirme 

 

Her müşterimize maksimum ilgi göstermekteyiz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak isteğe göre üretiyoruz. Ayırıcılar ile ilgili arzımız için başvurunuz

Bu ürünü şirketimiz geliştirip üretmektedir. Montaj ve servis eğitimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kuru karışımlar tek taraflı ayırıcının temizlenmesinin animasyonu

Kuru karışımlar tek taraflı ayırıcının temizlenmesinin animasyonu

 

 

 

 

 

Gevşek karışımlar için tek taraflı manyetik ayırıcıManyetik ayırıcıların tiplerinin ikisi FESTO basınçlı havalı ekipmanı ile işletilmiş olup onun temizleme işlemi SIEMENS elektronik sistemi ile kontrol edilir. Fabrikanın tamamının işletim sistemine de bağlanabilirler.

 
-->

Kuru karışımlar için manyetik ayırıcıların diğer tipleri

Manyetik levha ayırıcıları
Manyetik levha ayırıcılarıManyetik ızgaradan devamlı geçemeyen iri tanecikli ve kötü dökme özelliklerine sahip kolay geçirimli karışımlardan kirleri ayırmak amacıyla levha ayırıcı kullanılır.

Manyetik levhalar
Bantlı konveyörün üstüne yerleştirilen manyetik levhalarManyetik levha konveyör bandında taşınan kolay geçirimli karışımlardan küçük ölçüde manyetik kirleri ayırmak amacıyla kullanılır.

Bantlı konveyörün üstüne yerleştirilen ayırıcıları
Magnetický separátor nad pásový dopravníkManyetik metal ayırıcısı, konveyör bandında taşınan kolay geçirimli karışımlardan özellikle iri metal manyetik kirleri ayırmak amacıyla kullanılır. Manüel veya otomatik temizlenen model olarak üretmekteyiz.

Manyetik tambur
Manyetik tamburManyetik tambur gevşek karışımlardan (renkli metaller, plastik granül, atık karışımları, kömür) metal, manyetik cisimleri ayırmak amacıyla kullanılır. 

Manyetik silindir
Magnetické válceManyetik silindir gevşek karışımlardan (renkli metaller, plastik granül, atık karışımları, kömür) metal, manyetik cisimleri ayırmak amacıyla kullanılır.

Manyetik çubuklar
Manyetik çubuklarKaplama borusunun çok ince duvarı sayesinde manyetik borunun yüzeyindeki final manyetik gücü 6 300 - 8 900 G’dir!

Makinesinin doldurma hunisi için mıknatıslar
Enjeksiyon kalıplama makinesinin doldurma hunisi için mıknatıslarÖzellikle re-granül veya kırma malzemeler kullanan plastik işleme endüstrisi uygulama alanıdır. Mıknatıs çok ince metal tuz parçacıklarını da yakalayabilir.