Videolar

Ayırıcı kap

Manyetik tambur silindir metalleri toplar ve presleyen tambur silindir kirlerden kalan sıvıyı çıkartır. Ne kadar metal kirlerin ayırıcı ile toplanmış olduğunu kolay görürsünüz.

 

Hakkında detaylı bilgi

İçeri çekilebilir manyetik ayırıcı - UP

Bu manyetik ayırıcı tipi özellikle iyi dökme özelliklerine sahip gevşek maddelerin akımından manyetik metal kirleri ayırmak için tasarlanmıştır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Rotatif manyetik ayırıcısı - MSVR

Manyetik borular elektromotor ile tahrik edilen şafta sabitlenmiştir. Ayrılan malzemenin tipi ve miktarına göre manyetik boruların dönme hızı ayarlanabilir.

 

Hakkında detaylı bilgi

Konveyörün üstüne yerleştirilen kendiliğinden temizlenen manyetik ayırıcı - MS F

Özellikle ayırma işlemin yüksek performansı (güç ve manyetik alanın etki mesafesi), en zor şartlar altındaki ayırıcının dayanıklılığı ve ayırıcının güvenilirliğine önem verdik.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik tamburlar besleyici - MBVD

Alt tambur konveyördeki metal kirleri toplar, manyetik olmayan malzeme konveyörde kalıp götürülür. Üst tambur alt tamburdan çıkan metal kirleri ayıklayıp bağımsız boşaltma hunisine döker. Her tamburun kendi bağımsız motoru ve şanzımanı vardır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Tekstil filter mıknatısları - MTF

Bu ayırıcı kumaş filtrenin içine yerleştirdiğinden dolayı filtrelemenin etkinliği belirgin derecede artar ve aynı anda kumaş filtrelerin ömrü uzatılır. Manyetik çubukların temizlenmesini kolaylaştıran parlatılmış modelde üretmekteyiz.

 

Tekstil filter mıknatısları hakkında detaylı bilgi

Enjeksiyon kalıplama makinesinin doldurma hunisi için mıknatıs - MDN UP

Mıknatısın ana avantajları arasında özellikle mıknatısların enjeksiyon kalıplama makinesinin doldurma hunisinin tüm kesitini kaplayan plastik gövdenin içinde bulunmasıdır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Eddy current separator - MSNK

Bu ayırıcı yeni nesil manyetik ayırıcıların temsilcisi olup sayesinde manyetik metaller ve diğer metal olmayan parçacıklardan manyetik olmayan metalleri ayırmak mümkündür. Manyetik silindir döndüğünde manyetik olmayan metallerin manyetik silindirden "fırlatılmış" olduğuna neden olan burgaç akımı oluşur.

 

Hakkında detaylı bilgi

Neodyum mıknatıslar

Neodyum mıknatıslar günümüzde en güçlü sabit mıknatıslardır. Bu mıknatıslar küçük boyutlarda bile büyük güce sahiptir.

 

Neodyum mıknatıslar hakkında detaylı bilgi

Renkli ofis mıknatısları

Renkli ofis mıknatıslar. beş renkte üretiyoruz: Mıknatısların çapı 15, 16, 20 ve 26 mm, kalınlığı daima 5 mm.

 

Hakkında detaylı bilgi

Plastik kılıfta olan mıknatıslar

Plastik kılıfa oturtturulmuş çok güçlü ofis mıknatıslarıdır. Büyük formatlı teknik resimleri sabitlemeye uygundur. 24 adet A4 formatlı kâğıdı sabitler.

 

Hakkında detaylı bilgi

Metal kılıfta olan mıknatıslar

Bu metal kılıfa oturtturulmuş güçlü ofis mıknatıslar 15 adet A4 kâğıdı sabitler. Ergonomik şekilden dolayı kullanılması kolaydır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Metal kılıf içinde olan mıknatıs – kılıf işlemesi

Mıknatıslarımıza kılıfları nasıl işlediğimize bakınız.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik numaralar

Her pakette üç set numara ve işaretler mevcuttur. Manyetik numaralar özellikle matematik esaslarını (toplama ve çıkarma, küçük çarpım cetveli) oynayarak öğrenen küçük okullu çocuklar için harika bir öğretim aracıdır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Klips mıknatısları

Bu çok güçlü neodyum NdFeB mıknatısların üstünde zarara karşı koruma sağlayan kauçuk kaplaması vardır.

 

Klips mıknatısları hakkında detaylı bilgi

Suya dayanıklı neodyum mıknatıslar

Bu neodyum mıknatıslar kauçuk tabakası ile tamamen kaplı olduğundan dolayı bu avantajları sağlar: suya dayanıklılık ve çiziklere karşı koruma.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik gülen

Klasik mıknatıslar gibi soğuk izlenim bırakmaz, buzdolabına veya manyetik tahtaya çocuk resimleri sabitlemek için uygundur.

 

Mıknatıs satın almak

Esnek manyetik levha

Bu manyetik filmi manyetik yüzeye yerleştirmenize gerek kalmadan üstüne manyetik ürünleri yerleştirebilirsiniz.

 

Hakkında detaylı bilgi

Kendiliğinden yapışan manyetik bantlar

Manyetik bandı kendiliğinden yapışan tabaka ile manyetik yüzeye sabitleyeceğiniz gibi istenilen cisme yapıştırabilirsiniz.

 

Hakkında detaylı bilgi

Raflar için manyetik etiketler

Manyetik etiket en fazla stok kayıtlarında rafları veya kapı kasasını işaretlemek için kullanılır. C-profillerini 20, 30 ve 50 mm genişliğinde tedarik etmekteyiz.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik kâğıt

Manyetik fotoğraf kâğıdının formatı A4’tür ve lazer veya mürekkep yazıcıda bu kâğıda baskı sorunsuz yapabilirsiniz. Manyetik kâğıt kolay bir şekilde kesilir ve makasla kesilir.

 

Hakkında detaylı bilgi

Klasik manyetik cepler

Manyetik cep, stoklarda rafları etiketlemek ya da üretimde üretim süreçlerini tanımlamak için kullanılır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Çerçeveli manyetik cepler

Cebin çerçevesinin tüm çevresinde manyetik şerit mevcuttur. Belgeleri tozdan ve kirden korur.

 

Hakkında detaylı bilgi

Boşluklu manyetik cepler

Cebin tüm çevresinde manyetik şerit mevcuttur Eklenen kâğıdın üzerine rahat yazılır ve cepten çıkarılmasına gerek yoktur.

 

Hakkında detaylı bilgi

Kavisli manyetik cepler

Bu manyetik cep şimdiye kadar bildiğiniz ceplerden tamamen farklıdır. Arka taraftaki yapışan bandı sayesinde cebi manyetik olmayan.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik olmayan yüzey için manyetik

Bu manyetik cep şimdiye kadar bildiğiniz ceplerden tamamen farklıdır. Arka taraftaki yapışan bandı sayesinde cebi manyetik olmayan.

 

Hakkında detaylı bilgi

Neodyum mıknatıslı manyetik süpürge

Manyetik süpürge çalışma odasının, fabrika tesisin veya park yerinin zemininden metal kirleri (metal çapak, çivi, zımpara tozu) toplanmasını sağlar.

 

Manyetik süpürge hakkında detaylı bilgi

Forklift için manyetik süpürge

Özellikle metal atıkları (çapak, çivi, zımpara tozu) toplamak için tasarlanmıştır. Geniş alanları temizlemek amacıyla kullanılır. Bu süpürgeyi forkliftin kızaklarının üstüne kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

 

Hakkında detaylı bilgi

UP 2 – forkliftleri için manyetik süpürge

Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirime göre belirgin şekilde genişletilmiş etkili yüzeye ve konforlu demanyetizasyon yöntemine sahip olan yeni forklift manyetik süpürgesini geliştirdik.

 

Hakkında detaylı bilgi

Uçak pistleri için manyetik süpürge

Manyetik süpürgeler uçak pistlerinden metal kirlerin (metal çapak, çivi, metal fırçaların kılları) toplanmasını sağlar. Süpürgeyi çekme kancası bağlantısı içeren aracın arkasına kolay bir şekilde takarsınız.

 

Hakkında detaylı bilgi

Saplı ve iç yivli manyetik mercekler

Manyetik devrenin özel tasarımı manyetik gücünden maksimum derecede yararlanmasını sağlar. Çelik tabaka mıknatısın tutma kuvvetini önemli ölçüde artırır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik test çubuğu

Manyetik test çubuğu malzeme metal-manyetik kirleri içerip içermediğini tespit etmek için kullanılır.

 

Manyetik test çubuğu hakkında detaylı bilgi

Manyetik açı demiri

Manyetik açı demiri çeşitli profillerin kaynaklaması esnasında zaman kısaltır. 45° - 90° aralığında ayarlanabilen açı (5°lik ölçek)

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik metal çapak toplayıcı

Manyetik metal çapak manüel toplayıcısı metal işletim ve çilingirlik çalışma odalarında metal kirleri toplamak için kullanılır.

 

Manyetik metal çapak toplayıcı hakkında detaylı bilgi

Eşya çıkarma esnek mıknatısı

Eşya çıkarma esnek mıknatısı metal eşyaları mobilyanın arkası, boru içi gibi başka şekilde ulaşılmayan mekânlardan yakalayıp çıkarmak için tasarlanmıştır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Uzatılan esnek eşya çıkarma mıknatısı

Mıknatıs iki kısım olan sabit borudan ve uzatılan şekillendirilebilen çubuktan oluşur. Çubuğu istenilen mesafeye çıkardıktan sonra ucu sıkınız. Sonra çubuğa istediğiniz şekil verebilirsiniz. Çubuğun ucunda güçlü neodyum mıknatıs vardır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Eşya çıkarma esnek oto mıknatısı

Bu mıknatısın ana avantajı uzatılabilir mıknatıslı ucudur. Dolayısıyla alet metal eşyalar arasında yapışma riski olmadan sorunsuz hareket edebilir. İstenilen metal eşyayı yakalayan mıknatıs sap bastırıldığında dışarı çıkar.

 

Hakkında detaylı bilgi

Kuşak mıknatısı

İşçi, amatör tamirciler ve tamirciler için çok kullanışlı bir alettir. Arka taraftaki klips yardımıyla mıknatısı kuşağa sabitlersiniz.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik açacak

Bu kullanışlı alet bir hamlede hem şişe açar hem de kapak yakalar.

 

Hakkında detaylı bilgi

Mıknatıslı kâse

Tüm eşyaları kâsenin içinde ve kâseyi metal altlıkta tutabilen çok güçlü mıknatıslar kâsenin dibinin dış tarafında bulunmaktadır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik içecek tutucusu

Bardak veya şişe tutucusunu buzdolabı, raf duvarı, kapı çerçevesi veya montaj dolabı gibi herhangi metal yüzeye yerleştirebilirsiniz.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik şerit metre

Manyetik şerit metrenin uzunluğu bir metredir. Beyaz vinil yüzeyde UV ışınlarına dayanıklı kırmızı ve mavi mürekkep içerir.

 

Hakkında detaylı bilgi

Mühendislik ürünleri

Bu tahta sandıklar örn. ürün, yarı mamul depolanması, üretim organize işlemleri gibi alanlarda kullanılabildikleri çeşitli tesislerde kıymetli yardımcıdır.

 

Mühendislik ürünleri hakkında detaylı bilgi

Manyetik mandal

Manyetik mandal o kadar kuvvetli ki 40 adet A4 formatlı kâğıdı bile tutar.

 

Hakkında detaylı bilgi

Mutfak havlusu manyetik tutucu

 

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik takoz ve kancalı manyetik mercek

Ürünlerimiz çeşitli alanlarda kullanılır. Manyetik takozu anahtar veya giysi askısı olarak kullanılabildiğini kendi gözlerinizle görünüz.

 

Manyetik takozlar hakkında detaylı bilgi

Menteşeli manyetik revizyon kapısı

Kapının üstündeki kaplama etrafındaki kaplama ile aynı seviyede olup etrafı ile bir bütünlük sağlar. Kapının alüminyum menteşeleri ve etrafındaki tabana vidalanan yüksek kaldırma gücüne sahip olan sert çevresel alüminyum çerçevesi vardır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Mobilya kapı mıknatısları

Bu tip mıknatısın avantajı ise yüksek ayarlanmasının daha sonra yapabilme imkânıdır. Bunun sayesinde mıknatısın konumunu kolayca ayarlayarak tam düz olmayan kapıyı güvenli bir şekilde kapatmayı başarırsınız.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik su yumuşatıcısı

Manyetik su yumuşatıcı manyetik kutuptan geçen tuzların fiziksel özelliklerini değiştirir yani basitçe söyleyebiliriz ki suyu „yumuşatır” ve dolayısıyla kireç oluşmasını belirgin şekilde azaltır.

 

Hakkında detaylı bilgi

Manyetik isim kartı

Kalın tekstil tabakasında (tişört, gömlek, ceket, mont) bile isim kartının yerde durmasını mıknatıslar garanti eder. Mıknatıslar kumaşı kirletmez. İsim kartı ihtiyaçlara göre elbisenin başka kısmına yerleştirmek mümkündür.

 

Hakkında detaylı bilgi